Chladicí věže - SOKRA
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Hybridní otevřené chladicí věže

Tyto chladicí věže pracují na principu otevřených chladicích věží, avšak jsou vybaveny ještě jedním výměníkem, který je umístěný nad rozstřikem vody. Ohřátá voda ze spotřebiče proudí nejprve do tohoto výměníku, ve kterém je chladicí voda ochlazovaná pomocí proudícího vzduchu ze spodní části, ve které je následně chladicí voda rozstřikována proti proudu vzduchu. Chladicí voda stéká do vany, ze které je čerpána směrem ke spotřebiči.

Nespornou výhodou tohoto řešení je vysoká úspora vody, jelikož v přechodném období je možné regulovat množství rozstřikující vody a využívat umístěný výměník.

Provedení chladicích věží je k dispozici:

S kovovým pozinkovaným anebo s nerezovým opláštěním. S axiálními ventilátory.

Regulace

Pro regulaci výkonu chladicí věže existuje několik způsobů. Základní regulací je vypínání a zapínání ventilátoru chladicí věže. V dnešní době se ovšem častěji využívá systému plynulé regulace otáček ventilátoru pomocí frekvenčního měniče. Při této regulaci je kolísání požadované teploty velmi omezeno a při ustáleném provozu je možné považovat tuto teplotu za konstantní. Další možností regulace výkonu je změna průtoku chladicí vody přes chladicí věž. Tento typ regulace se velmi často využívá společně s regulací změny otáček ventilátoru.

Pro technickou specifikaci a cenovou nabídku prosím kontaktujte kancelář společnosti SOKRA.

Pro korektní zobrazení musí prohlížeč podporovat FLASH.
Home      O společnosti      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič